درمان بیش فعالی
درمان بیش فعالی
اکتبر 5, 2020
مشاوره شغلی
مشاوره شغلی
اکتبر 6, 2020

آیا اصولاً بهترین مرکز نور فیدبک از دید علمی مفهومی دارد یا خیر؟ استنتاج در معالجه نور فیدبک معمولاً به مرکزی که این معالجه در آن صورت می گیرد بستگی دارد. درمان آن مشابه دارو نیست که هر شخصی تجویز کند در جواب رجوع کننده اثر نداشته باشد. زیرا که در معالجه نور فیدبک، دستورالعمل درمان نقش بسیار خطیری دارد.

برای یک شخص ویژه یا یک بیماری ویژه اگر در چند مرکز متعدد نور فیدبک انجام دهند شیوه اجرای آن ها با هم کاملاً متمایز است. هر موسسه با ملاحظه به تخمین های پیشین، مقدار خبرگی علمی، مقدار معلومات علمی ضروری در این زمینه و تجهیزات تشخیصی که دارد دستورالعمل می نویسد بنابراین نتایج درمانی با همدیگر متمایز خواهد بود.

انتخاب بهترین مرکز نور فیدبک

در تعیین بهترین مرکز نور فیدبک بایستی به این نکته توجه کنیم که دستورالعمل های درمانی به وسیله چه شخصی نوشته شده است و به چه میزان در این زمینه خبرگی و تبحر دارد. این مسئله احتمالاً عمده ترین عامل برای تعیین این مراکز می باشد. بایستی وارسی نمایید که نویسنده دستورالعمل های درمانی چه مدارک علمی به دست آورده و زیر نظر چه استادانی تعلیم دیده است و چه مقام علمی در این زمینه دارد. مسلماً میان شخصی که گواهی نامه های خود را از موثق ترین استادهای بین المللی و از موسسه های موثق  گرفته است با شخصی که تعلیم و آموزش ویژه ای ندیده یا در نهایت از هم سطح خود اطلاعاتی یاد گرفته، تمایز وجود دارد.

ابزارهای مورد کاربرد در چنین مؤسساتی نیز نقش به سزایی در تعیین بهترین مرکز نور فیدبک دارد. میان موسسه ای که از بهترین، موثق ترین و مدرن ترین ابزارهای درمانی در جهان استفاده می کند با موسسه ای که از ابزارهای ناهمگون استفاده می کند قطعاً تمایز وجود دارد و…

مد نظر قرار دارد مباحث ذکر شده می تواند به هر شخصی در تعیین بهترین مرکز کمک به سزایی کند. موارد فوق نیز امکان دارد علت اساسی برای تمایز در هزینه نور فیدبک میان مراکز گوناگون باشد. به شما توصیه می شود حتماً زمان کافی برای بررسی تعیین بهترین مرکز صرف نمایید صد در صد گران‌بها می باشد.

آشنایی با خصوصیات بهترین مرکز نور فیدبک

مرکز نور فیدبک

بهترین مرکز نور فیدبک دارای خصوصیاتی است که سبب شده بیشتر رجوع کنندگان به دنبال چنین مراکزی باشند و برآیند مطلوبی استنباط نمایند که شامل:

  • داشتن متخصصین متبحر نوروساینس
  • به کارگیری سیستم نور فیدبک نکسوس

سیستم نور فیدبک ، نکسوس است که اولین سیستمی است که دارای گواهی FDA امریکا است.

  • تحریر دستورالعمل درمانی مخصوص هر رجوع کننده

یکی از خصوصیات بهترین مرکز نور فیدبک می توان به تحریر دستورالعمل درمانی ویژه هر مراجع اشاره کرد که این دستورالعمل بر اساس الگوی مغزی طرف نوشته می شود.

  • منش حرفه ای و وجدان کار

اخلاق مداری در عرصه به کارگیری مدت زمان سیستم نور فیدبک و تجهیزات نوروساینس وجود دارد.

  • معالجه بیمار هایی که تا به امروز هیچ درمانی برای آن ها یافت نشده است.

تلاش برای بیماری هایی که تا به امروز یا درمانی برای آن ها یافت نشده یا دارویی نظیر:

درمان لرزش چشم

افزایش کارایی فکری و عصب شناختی کودکان با وضعیت ویژه ( کم هوشی)

افسردگی قبل از قاعدگی(PMS)

معالجه وزوز گوش

  • به کارگیری سیستم لورتا نور فیدبک

یکی دیگر از خصوصیات بهترین مرکز نور فیدبک به کارگیری سیستم لورتا نور فیدبک می باشد. این سیستم نسل نوین نور فیدبک می باشد که به‌صورت مقارن نواحی بیشتری از مغز را معالجه می کند و میزان جلسات آن به تناسب نور فیدبک کمتر است.

آشنایی با شروع درمان در بهترین مرکز نور فیدبک

در بهترین مرکز نور فیدبک درمان بر اساس دستورالعمل درمانی مکتوب شده به وسیله متخصص صورت می گیرد. بدین گونه که رجوع کننده در برابر مانیتور که به سیستم نور فیدبک متصل است نشسته و الکترودی بر روی سرش قرار می گیرد. این الکترود های امواج مغز را استنباط نموده و به رایانه ای که به سیستم نور فیدبک متصل است منتقل می کند. در این صورت رجوع کننده با مشاهده این امواج به شکل کارتون، بازی و یا فیلم روی صفحه نمایش کامپیوتر می تواند به سامان دهی و مهار آن‌ها بپردازد. به عبارتی دیگر رجوع کننده فقط با مشاهده نمودن صفحه مانیتور سبب می شود که  قاعده های درک مغزی سالم و نیز تشدید شود. در کلیه این مراحل متخصص به همراه رجوع کننده بوده و به او آموزش های لازم را داده که چطوری می تواند این عمل را به صورت صحیح انجام  دهد.

دلیل مدید بودن جلسات نور فیدبک در بهترین مرکز نور فیدبک

دلیل اینکه جلسات درمان مربوط به بهترین مرکز نور فیدبک مدید است معمولاً به این علت است که:

بایستی نورون های مغزی به شکل شرطی در بیایند تا به‌صورت صحیح کار کنند بدین علت به میزان جلسات زیادتری نیاز است. اگرچه در همان جلسات اولیه شخص برآیند بایسته را در خود می بینید. استمرار این جلسات به این علت است که آن مسئله دیگر برنگردد و معالجه از پایداری مطلوبی بهره مند شود.

میزان جلسات بستگی به بیماری یا نابسامانی رجوع کننده دارد. در بیشتر بیماری ها میزان جلسات دست کم ۳۰ و بیشترین ۴۵ تا ۵۰ جلسه می باشد. البته این جلسات به نوع سیستم هم بستگی دارد.

بهترین مرکز نور فیدبک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *