بهترین مرکز مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران (تهرانپارس)

روان درمانی
روان درمانی
نوامبر 26, 2023
سکس تراپی
سکس تراپی چیست؟ درمان اختلالات جنسی با سکس تراپی
دسامبر 2, 2023

احتمالا بسیاری از اطرافیانتان در دوران آشنایی از شما می‌خواهند که به مراکز مشاوره قبل از ازدواج مراجعه کنید تا در صورت تایید روانشناس و اطمینان از هم سو بودن اهداف در زندگی مشترک به رابطه تان ادامه دهید و آن را رسمی کنید! اما چگونه می‌توان بهترین مرکز مشاوره قبل از ازدواج را در شرق تهران پیدا کرد؟

در ادامه این متن با ما همراه باشید تا علاوه بر معرفی بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج در شرق تهران (تهرانپارس)، نکات لازم را در این خصوص به شما بازگو کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم گیری را در این خصوص داشته باشید:

مشاوره قبل از ازدواج چیست؟

مشاوره قبل از ازدواج درواقع نوعی روش درمان یا راهنمایی به زوجین است که افراد بتوانند به سمت مراحل بعدی در رابطه خود حرکت کنند. البته بهتر است بدانید موضوعاتی که در طول جلسه قرار است صحبت شود بسته به شخصیت افراد، انتظاراتشان از رابطه و هرگونه تعارض موجود مفاوت خواهد بود.

به نقل از سایت gatewaycounseling.com 92 درصد از زوج های تازه ازدواج کرده ای که مشاوره پیش از ازدواج انجام دادند نسبت به کسانی که این تجربه را نداشتند، ازدواج شادتر و قوی تری را برای خود رقم زند.

 ۹۲% of newlywed couples who did so experienced a happier, stronger marriage than couples who didn’t.

چرا باید به مرکز مشاوره پیش از ازدواج در شرق تهران مراجعه کنیم؟

مهم نیست که در حال حاضر در رابطه شما چه می‌گذرد، با این حال اگر قصد تشکیل خانواده و رسمی شدن رابطه‌تان را دارید باید قبل از اقدام به انجام کاری در جلسات مشاوره پیش از ازدواج شرکت کنید.

همانطور که می‌دانید خانواده بنیان جامعه است و جامعه ای که نتواند خانواده های خوبی را پرورش دهد به مشکل می‌خورد زیرا خانواده ها فرزندان آینده را تربیت می‌کنند که قرار است در آینده تشکیل خانواده دهند و افراد مفیدی برای جامعه شان باشند.

با این حال هیچ الزامی برای گرفتن مجوز ازدواج وجود ندارد.  اما به نظر شما این منطقی نیست که قبل از نهایی کردن بزرگترین تصمیم کل زندگی خود، مقداری آموزش و حمایت بی طرفانه دریافت کرد؟

مراجعه به مرکز مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران چه مزیتی دارد؟

بهترین مرکز مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران (تهرانپارس)

خوشبختانه در عصر جدید با پیشرفت علم و آگاهی رسانی های کامل، بسیاری از مردم از مزایای مشاوره ازدواج آگاه هستند و قبل از به رسمیت شناختن یک رابطه در تلاش‌اند تا به کمک روانشناسان در این زمینه برای رسیدن به یک رابطه کامل راهنمایی شوند. به طور کلی مرکز مشاوره پیش از ازدواج در شرق تهران از مزایای زیر برخوردار است:

 • دست یابی به کیفیت روابط بلند مدت
 • کاهش احتمالاتی مبنی بر طلاق در آینده
 • کشف موانع ناشناخته قبلی یا منابع درگیری
 • کمتر بودن اختلاف نظرات در رابطه زناشویی
 • توجه و قدردانی از ویژگی های مثبت همسرتان
 • افزایش میزان رضایت زنان و مردان از زندگی مشترک
 • یادگیری مهارت هایی برای حل موثر تعارض ها به جای دعوا
 • دریافت حمایت بی طرفانه در حین بحث در مورد موضوعات چالش بر انگیز
اگر به دنبال بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج در شرق تهران هستید، مرکز مشاوره پیشرو می‌تواند به شما و همسرتان کمک کند تا با یادگیری مهارت های لازم، سطح رضایتتان ر از ابطه افزایش دهید و به اهداف نهاییتان برسید.

در مرکز مشاوره قبل از ازدواج چه موضوعاتی مطرح می‌شود؟

اگر بخواهیم به نمونه هایی از موضوعاتی که معمولا در طول مشاوره پیش از ازدواج در مراکز روانشناسی شرق تهران (تهرانپارس) پرداخته می‌شود اشاره کنیم، می‌توانیم مورد زیر را در نظر بگیریم:

 • ارتباط عاطفی مشترک و نحوه برخورد با آن
 • مهارت های حل تعارض و داشتن ارتباط موثر
 • فرهنگ، میزان تحصیلات و سایر موضوعات
 • دین و معنویت در ازدواج شما و فرزندان شما
 • امور مالی و هرگونه ترس یا مسائل مرتبط به پول
 • اهداف فردی، باورها، ارزش ها و هدف زندگی شما
 • اجتناب از اشتباهات رایجی که معمولا در روابط زوجین یا ازدواج آنها رخ می‌دهد

هزینه مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که هزینه مشاوره در مرکز مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران چقدر است؟ به طور کلی هزینه مشاوره پش از ازدواج به چند عامل بستگی دارد که می‌توان به تعداد جلسات مورد نیاز برای هر زوج اشاره کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

جهت اطلاع از هزینه مشاوره قبل از ازدواج با مرکز مشاوره پیشرو به شماره ۷۷۷۲۹۸۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

بهترین مرکز مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران

مرکز مشاوره پیشرو به عنوان یکی از بهترین مراکز مشاوره در شرق تهران شناخته می‌شود. این مرکز به کمک تیم حرفه ای و ماهر روانشناسان و مشاورانی که در زمینه راهنمایی و درمان رابطه زوجین در حال فعالیت هستند، توانسته اند بهترین نتایج از مشاوره دادن را برای مراجعی خود به ارمغان بیاورند.

روانشناسان مرکز مشاوره پیشرو در راستا ارتقا کیفیت روابط زوجین در تلاش اند تا بتوانند با کمک بهترین و موثرترین تکنیک های روز دنیا به بهبود ابعاد مختلف زندگی آنها کمک کنند. شما می‌توانید برای تعیین وقت یا کسب اطلاعات بیشتر در این باره از طریق شماره های مندرج در سایت با ما در تماس باشید.

شما می‌توانید جهت مشاوره قبل از ازدواج با مشاوران مرکز پیشرو به شماره ۷۷۷۲۹۸۱۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

سوالات پرتکرار

می‌توان مرکز مشاوره پیشرو را به عنوان یکی از بهترین مرکز مشاوره قبل از ازدواج در شرق تهران در نظر گرفت. این مرکز درمانی بیش از ۱۰ سال است که به طور تخصصی در این زمینه در ناحیه تهرانپارس تهران درحال فعالیت است.
مرکز مشاوره پیشرو یکی از مراکز مشاوره خوب در تهران است که توانسته با کمک روانشناسان حاذق رضایت بسیاری از مراجعین خود را به دست آورد.
مرکز مشاوره پیشرو یکی از مراکز مشاوره خوب در تهرانپارس است که می‌تواند با توجه به شرایط و خواسته های زوجین آنها را برای رسیدن به یک هدف مشترک راهنمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *