بهترین کلینیک روانشناسی در تهران
بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس
سپتامبر 30, 2020
درمان بیش فعالی
درمان بیش فعالی
اکتبر 5, 2020

به طور کلی مقصود از مشاوره در بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج این نیست که سرانجام با یک جواب بله یا خیر از سوی مشاور مواجه شوید. مشاوره پیش از ازدواج در اموری نظیر انتخاب همسر، شناخت خطرات احتمالی ازدواج، تمایز شخصیتی اشخاص، برطرف نمودن مسائل میان طرفین و آموزش تبحر های ضروری برای زندگی مشترک انجام می گیرد.

در واقع به کارگیری بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج همانند واکسنی برای جلوگیری از طلاق و مانع از بین رفتن زندگی مشترک می شود. تعلیم دیدن برای یک انتخاب مطلوب و آموزش تبحر های ضروری برای زندگی مشترک در زندگی هر شخصی لازم است. اساسی ترین نکته ای که بایستی به آن توجه نمود این است که همسر شما معمولاً در خانواده ای با اندیشه ها، فرهنگ، تعلقات و… کاملاً متمایز با شما بزرگ شده است.

به ناچار اکثر معیار ها و تعلقات زندگی وی با شما متمایز است. به همین علت شما بایستی بیاموزید که چطوری می توان با وجود این تمایزات با همسر خود زندگی آرام و خوشایندی را بسازید. بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج مهیای ارائه خدمات به صورت حضوری و تلفنی به شما عزیزان است.

مرکز مشاوره پیش از ازدواج

نقش بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج در تناسب شخصیتی زوجین

مشاوره پیش از ازدواج نقش مهمی در هماهنگ سازی رفتار و منش زوجین دارد. به صورت کلی همه اشخاص از خصوصیات و مشخصه های منشی متعدد و در عین حال متمایز  بهره مند هستند. بعضی از خصوصیات منشی و شخصیتی در پیشرفت و افزایش خشنودی  در زندگی زناشویی، جلوه ای چشمگیر و مشهود پیدا می کنند.

بهترین مراکز مشاوره پیش از ازدواج در هویدا و برجسته ساختن خصوصیات منشی مشترک و شباهت های فردی، شخصیتی نقش اساسی و مهمی را بر دوش می کشد. برای مثال شخصی  که برای پاکیزگی و طهارت خود خیلی ارزش قائل است به هیچ عنوان نمی تواند با شخصی که به این امور بی توجه است زندگی زناشویی بادوام و موفقی را تشکیل دهند.

بر طبق همین در چنین شرایط هایی نقش مشاوره پیش از ازدواج بیشتر از قبل متمایز و چشمگیر خواهد بود. زیرا که در این مراکز علاوه بر شناخت زوجین با تمایزات و خصوصیات های شخصیتی فرد مقابل، عرصه مطلوبی برای بهره مندی از یک زندگی مشترک پایدار و با ثبات را ایجاد می سازند.

یکی از خصوصیات رفتاری و منشی که در امر ازدواج و زندگی مشترک بسیار حائز اهمیت است مبحث درون گرایی و برون گرایی اشخاص می باشد. بر طبق همین اشخاص درون گرا  به اینکه اکثر اوقات تنها باشند و زندگی خود را به تنها بگذرانند علاقه بسیاری دارند. از طرفی دیگر اشخاص برون گرا یک لحظه هم دوست ندارند تنها باشند و همچنین تحمل این وضعیت و شرایط را در خود نمی بینند.

فقدان آگاهی از این گونه ناهمگنی رفتاری مخصوصاً در مقوله ازدواج می تواند پیامد ها و عواقب ناخوشایندی را برای زوجین به همراه داشته باشد. به همین علت نقش بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج در شناخت و اطلاع از خصوصیات همگن و نا همگن زوجین یک راه حل مطلوب و کارساز به حساب می آید. از این رو بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج یک مسئله مبرهن و ضروری به شمار می آید.

دلایل به کارگیری خدمات بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج

بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج

برای خیلی از اشخاص این پرسش پیش می آید که چرا بایستی به مشاوره پیش از ازدواج رجوع نمود. به صورت جامع اگر بخواهیم به این مسئله با دید بازی نگاه کنیم می توان گفت که مشاوره پیش از ازدواج در کامیابی و دوام زندگی مشترک نقش چشمگیر و پر رنگی را اعمال می نماید.بهتر است بدانید که مشاوران ازدواج  رهنمون ها و راه حل های لازم برای بهتر شدن عرصه زندگی را در دسترس زوجین قرار می دهند. در این حیطه باید یادآوری نمود ‌که بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج باعث بنیاد نهادن اساس زندگی مشترک ، بر پایه اصول درست می باشد.

همچنین به علت وجود این مراکز دوام و ماندگاری اساس زندگی مشترک به میزان چشمگیری ارتقا می یابد. اکثر جوانان، دختران و پسرانی که در موقعیت ازدواج هستند همیشه در پی یافتن چاره جویی و راهکار های برای  ماندگاری، پایداری و استحکام ارتباط زناشویی در زندگی مشترک  هستند.

بهتر است بدانید که پایداری، ثبات روابط بین زن و شوهر وکم نوسان بودن این واکنش ها، فقط به وسیله شناخت، معلومات و دقت به میزان دانش در این حیطه مقدور است. از طرفی دیگر یکی از دشواری هایی که در آغاز مسئله ازدواج از مهار و دسترس زوجین خارج شده یا خاموش باقی می ماند موضوع آگاهی صحیح و مطلوب طرف مقابل است. در این وضعیت بهترین مرکز مشاوره پیش از ازدواج یک قدم اثربخش و مؤثر برای رسیدن به حد شناخت اساسی ، مناسب و حصول تفاهم و سازش و سرانجام پایداری روابط مشترک می باشد.

از سویی دیگر اگرچه اکثر اشخاص با اینکه از عشق و علاقه بسیاری نسبت به همسر خود بهره مند هستند اما به شیوه های ابراز آن به طرف مقابل واقف نیستند. بهترین مراکز مشاوره پیش از ازدواج  شیوه رفتار ، واکنش و ابراز احساسات درست و مطلوب را به زوجین تعلیم می دهد.

چرا کلینیک مشاوره پیشرو؟

کلینیک مشاوره پیشرو به سبب داشتن کادری مجرب و حرفه ای از روانشناسان متخصص در زمینه های مختلف روانشناسی و استفاده از روش های نوین درمانی نسبت به سایر کلینیک های همسطح پیشتاز بوده و موفقیت بیشتری را کسب کرده است. در این کلینیک انواع خدمات روانشناسی مانند مشاوره کودک، مشاوره ازدواج و….. ارائه می شود. برای اطلاعات دقیق تر با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید.