معرفی بازی جهت افزایش توجه و تمرکز کودکان
ژوئن 2, 2019
درمان بیش فعالی
درمان بیش فعالی
اکتبر 5, 2020

بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس کجاست؟

آیا بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس یکی از  مراکز بزرگ مشاوره می باشد؟ بهترین کلینیک های تهران پارس کدم‌اند؟ این مراکز مشاوره امروزه با دستیابی به محیطی مطلوب و تجهیز شده به نوین ترین افزار های اندازه گیری، توزین و معالجه های تکنولوژیک و دستیابی به نیروی متبحر و متخصص، مهیای عرضه خدمات روانشناختی در حیطه های توزین و اندازه گیری روانی، معالجه دسته جمعی، معالجه تکنولوژیک، تی دی سی اس، روان سنجی، روان درمانی، تعلیم والدین و افزایش انرژی های شناختی و همچنین کاربرد شرایط های بازی در یک حیطه درمانی، کار درمانی و تمامی خدمات تفکیکی و درمانی کودک و نوجوان می باشد. روانشناسی معمولاً علمی است که منش ها و پروسه های تفکر بشر را مورد پژوهش قرار می دهد. علم روانشناسی مباحثی نظیر راندمان ذهن، بینش، احساسات، مهربانی، ادراک، مرکز گرایی، رابطه میان فردی و اجتماعی، ارتباط خانوادگی، شخصیت شناسی و هنجار های فرد را هم در بر دارد.

خصوصیات روانشناس در بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس

 

کلینیک روانشناسی تهران پارس

در بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس معمولاً روانشناسان متبحر و متخصصی وجود دارند که دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که در زیر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

  • عشق و علاقه بسیار به یادگیری

فقدان پژوهش و تحقیق برای یک روانشناس و اتکا بر علم و کتب دانشگاهی به مفهوم مرگ این پیشه خطیر است.

  • نشان دادن غمخواری و همدردی

از خصوصیات روانشناس در بهترین کلینیک روانشناسی تهران‌پارس می توان به غمخواری و همدردی وی اشاره نمود. شما به عنوان شخصی که تقاضای کمک دارید قطعاً معطوف به شیوه رفتاردرمانگر خود خواهید شد. شما به این مسئله مهم واقف خواهید شد که آیا روانشناس شما عمقی ابراز همدردی و همراهی دارد؟ موارد ذکر شده فراتر از جملات و واژه ها است و در این خصوص شما بایستی با جان و دل خود همراهی و غمخواری را احساس کنید.

یک روانشناس خوب افزون بر داشتن علم کارآمد در حیطه روان شناسی و قابلیت استفاده از اطلاعات تخصصی در روال درمان، بایستی بینشی خالی از داوری، قضاوت و لبریز از استنباط و همراهی داشته باشد. این استنباط و همراهی بایستی به نوعی باشد که رجوع کننده به آسانی صحبت ها و مشکلات خود را ذکر نماید و از ایستادگی برای افشا مشکلات خود خودداری نماید. در حقیقت یک متخصص روانشناسی بایستی یک ارتباط نیرومند ولی سالم را با اشخاص برقرار نماید تا محیطی مطلوب را برای تشریح مشکلات خود مهیا ببینند و به او ایمان داشته باشند.

  • تبحر های ارتباطی قوی

برطرف شدن مسائل اکثر رجوع کنندگان در گرو برطرف نمودن اختلافات آن ها با خانواده و اشخاص وابسته است که قطعاً نتوانسته اند سخن خود را به روشی صحیح تأویل نمایند. برخی اوقات ضروری است روانشناس، وساطتی برای برقراری ارتباطی درست بین اعضای خانواده انجام دهد. در این خصوص روانشناس بایستی خود تبحر برقراری رابطه اثر بخش را داشته باشد.

  • به هیچ عنوان مراجعین را قضاوت نمی کند

از دیگر خصوصیات روانشناس بهترین کلینیک روانشناسی تهران‌پارس می توان به این مورد که هرگز رجوع کنندگان را قضاوت و داوری نمی کنند اشاره نمود. او به صورت پیاپی در خصوص احساسات شما یا اعمالتان، حس شرمساری یا خطا را ایجاد نمی کند. در حقیقت زمانی که شما مورد داوری و ملامت واقع شوید سعی در پنهان نمودن مشکل می کنید. همچنین امکان دارد حس استرس و ترس در شما به وجود آید، یک دکتر روانشناس عالی گام به گام با شما، تلاش در رفع مشکل شما دارد.

  • هنر گوش دادن عمیق

روانشناسان موجود در بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس بایستی بتوانند با جان و دل به صحبت های شما گوش دهند که این عمل در پیشه روان درمانی به شکل یک فن تعلیم داده می شود. هر روان شناسی پیش از آغاز به اعمال درمانی بایستی این تعالیم را دیده باشد.

آشنایی با مزایای بهترین کلینیک روانشناسی تهران‌پارس

مزایایی که سبب می شوند یک رجوع کننده افزون بر دوری مسافت بهترین کلینیک روانشناسی تهران‌پارس را در اولویت قرار دهد شامل:

  • وجود روانشناسان متخصص در عرصه های متعدد

زمانی که برای یک مشکل ویژه به روانشناس رجوع می کنید بایستی اطمینان حاصل نمایید که درمانگر شما تعلیم های ضروری را در عرصه تخصصی خود کسب نموده اند. در یک کلینیک روانشناسی وجود اشخاص متبحر و تعلیم دیده بسیار لازم است. وجود این اشخاص متبحر در عرصه های گوناگون به این مؤسسات این اولویت را می دهد که بتواند در حیطه های متعدد به رجوع کنندگان خدمت رسانی کند.

  • مجوز فعالیت در بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس لازم است

امکان دارد بعضی از کلینیک ها بدون مجوز رسمی به عرضه خدمات و فعالیت های روان درمانی بپردازند. در صورتی که اعمال خدمات بازشناسی و درمانی در حیطه روانشناسی مستلزم مجوز قانونی و دریافت گواهی فعالیت از سازمان‌ بهزیستی کشور است.

  • وجود ابزار و لوازم کافی در بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس

در معالجه بعضی از آشفتگی های مانند اخلال بیش فعالی شیوه های ویژه ای‌ نظیر نوروفیدیک و بیو فیدبک به کار برده می شود. وجود آزمایش های روانشناسی که در شناخت اختلالات روانی و ارزیابی ضریب هوشی اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد در یک کلینیک روانشناسی ملزم است.

  • تنوع در عرضه خدمات در بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس

امکان دارد کلیه اشخاص دستیابی به کلینیک روانشناسی مد نظر خود را نداشته باشند. اگر به همراه خدمات مشاوره حضوری، مشاوره تلفنی یا آنلاین هم در برنامه این موسسه روانشناسی قرار گیرد به رجوع کنندگان یاری می رساند تا جدا از مسائلی مانند تردد و دوری راه بتوانند از خدمات با سطح کیفی بالا مشاوره روانشناسی بهره ببرند.

بهترین کلینیک روانشناسی تهران پارس

چرا کلینیک مشاوره پیشرو؟

کلینیک مشاوره پیشرو به سبب داشتن کادری مجرب و حرفه ای از روانشناسان متخصص در زمینه های مختلف روانشناسی و استفاده از روش های نوین درمانی نسبت به سایر کلینیک های همسطح پیشتاز بوده و موفقیت بیشتری را کسب کرده است. در این کلینیک انواع خدمات روانشناسی مانند مشاوره کودک، مشاوره ازدواج و….. ارائه می شود. برای اطلاعات دقیق تر با شماره های کلینیک تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *